so 29.1.2011 |

Zápas Plzeň - Frýdek Místek

Desetibodový rozdíl dělil dnes oba soupeře, kteří se střetli v dohrávce patnáctého kola ZUBR Extraligy. Domácí, chtějí-li postoupit do nejlepší šestice, si nesmí dovolit v domácím prostředí zaváhat a svého soupeře nakonec bez problémů porazili. Frýdečtí házenkáři ale dlouho odolávali náporu Plzně, když v 18.minutě svítil na ukazateli skóre stav 10:10. Další minuty ale přinesli otupění střelecké potence hostí a toho využili domácí házenkáři k získání poločasového náskoku 19:14. O výsledku střetnutí definitivně rozhodl začátek druhého poločasu, kdy se Plzni podařilo odskočit soupeři již na rozdíl deseti branek 25:15 a zápas se pak již před zraky téměř šesti stovek diváků dohrával do očekávaného konce. Tím bylo vítězství domácích 39:27, díky čemuž se v tabulce posunuli na šestou příčku zajišťující postup do horní šestice nadstavby.